Fertan - odhrdzovač

93,99 €
S DPH

Odhrdzovač vhodný pre ošetrenie veteránov

Je neškodný pre plasty, gumu, farby a chróm

Osvedčený odstraňovač hrdze so 100% účinkom 

Prípravok má neobmedzenú životnosť

Odhrdzovač založený na báze vody - rozpustný vo vode

Vďaka svojmu zloženiu preniká až na kov

Zabraňuje hrdzaveniu čistého kovu

Objem
Množstvo
Na sklade nie je dostatok produktov


FERTAN je odstraňovač korózie vytvorený na báze vody, čo mu umožňuje dobre preniknúť skorodovanou vrstvou až na čistý kov. Vďaka svojmu zloženiu je rozpustný vo vode. Voľná hrdza sa pomocou Fertanu premieňa do časticovej formy, ktorú je možné ľahko odstrániť z povrchu kovu a na kove zanechá stabilný chemický ochranný povlak. Tento povlak na čistom kove je vhodný pre nanášanie epoxidu, prípadne plniča alebo rôznych iných základov.

Použitie : 

Tento odhrdzovač je určený predovšetkým pre profesionálne použitie. Svojimi vlastnosťami a účinkom patrí k najdokonalejším prostriedkom v kategórií odhrdzovačov. Vďaka týmto vlastnostiam je v automobilovom priemysle určený pre použitie pri renovácii historických vozidiel (veteránov) kde sú kladené vysoké nároky na kvalitu produktov.

Používa sa na odstraňovanie korózie aj v opravárenskom priemysle ale iba pre profesionálov. Neodbornou manipuláciou a nedodržaním určených  technologických postupov v nanášaní ďalších produktov sa výrazne zníží jeho účinok. Vzhľadom k jeho použitiu v profesionálnej sfére autolakovníctva je návod na použitie chránený. Po zakúpení produktu od nás dostanete v e-mailovej komunikácií postup nanášania a spracovania tohto produktu aby ste dosiahli 100% účinku a požadovaný efekt ochrannej vrstvy.

Vydatnosť odhrdzovača: 1 liter prípravku FERTAN vystačí na plochu približne 15m²

Odstraňovač hrdze vhodný pre : 

  • automobilový priemysel
  • lodiarsky priemysel
  • strojársky priemysel

Tabuľka dát

Objem
1 L

Súvisiace produkty