O nás

Náš e-shop

Automotolaky.sk je internetový obchod zameraný pre potreby fanúšikov lakovania motoriek, automobilov a dokonca aj spaľovacích a elektrických RC autíčok. Naša spoločnosť Laboprofilak s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2006. Hlavnou činnosťou je autoopravárenstvo a počas tejto doby nám prešlo cez ruky množstvo náhradných dielov od rôznych výrobcov. Na základe dlhoročných skúseností sme tak mohli vyfiltrovať kvalitné a spoľahlivé náhradné diely od menej kvalitných. Preto sme sa rozhodli Vám ponúknuť naše preverené produkty na ktoré sa spoliehame a máme s nimi veľmi dobré výsledky. Ako napríklad MOTUL, MOBIL, MOOG, BOSCH, ATE, SACHS, LIQUI MOLY, LEMFORDER, TRW a iné, ktoré nájdete u nás v e-shope alebo na kamennej predajni. 

S lakovaním máme tiež dlhoročné skúsenosti lakovaniu sa venujeme na profesionálnej úrovni. V súčasnosti ponúkame aj rekvalifikačné certifikované kurzy v odbore autolakovník a prípravár pre autolakovníka. Naša spoločnosť Laboprofilak s.r.o. ponúka aj službu renovácie veteránov čo by bez patričných skúseností a certifikácií v oblasti lakovania a mechaniky nebolo možné. Keďže sa venujeme renovácii veteránov k tomu potrebujeme lakovacie materiály tej najvyššej kvality . Jediný dodávateľ, ktorý vie splniť naše náročné požiadavky je firma NOVOL. Produktovou radou Classic car ponúkajú produkty určené priamo len na renováciu historických vozidiel. Úžasné na týchto produktoch je, že sú ako komplet farebných vrstiev od plechu až po povrch, čím nám  umožňujú dávať na nami lakované vozidlo až 25 ročnú záruku . S výrobkami Novol pracujeme už 10 rokov pre opravu nových i zánovných motorových vozidiel používame produkty rady SPECTRAL. Tieto produkty ponúkajú jedinečné možnosti. Sú to profesionálne produkty pre autoopravárenský priemysel. Firma Novol neustálym vývojom dobieha svojou kvalitou svetových výrobcov farieb a dovolím si tvrdiť, že v niektorých produktoch iných výrobcov lakovacích materiálov už dávno predbehli. V našom internetovom obchode vám ponúkame len produkty od výrobcov ktoré máme preverené a sú spoľahlivé napr.: 3M , SIA, FESTOOL, RUPES , COLAD

Ponuka moto príslušenstva je  taktiež preverená kvalitnými dodávateľmi.  Starostlivo si vyberáme dodávateľov a každý produkt konzultujeme s priateľmi - dlhoročnými motorkármi . Našim hlavným partnerom je MOTOZEM, ktorý pôsobí na motorkárskom trhu už dlhé roky. Na našom e-shope predávame výrobky kvalitných výrobcov MOTUL, REVIT, REBELHORN , R-TECH, STREET RACER , RSA . RC modely sú pre nás koníčkom tak prečo  sa s vami o ne nepodeliť.