Platba za objednávku

Pri objednávke si môžete vybrať spôsob platby :

  • dobierkou
  • platbu prevodom na účet
  • osobne (pri osobnom prevzatí)

Platba dobierkou

Pri zvolení dopravy dopravcom (napr. Slovenská pošta) si môžete zvoliť platbu dobierkou. Dopravca poskytuje i platbu platobnou kartou (Visa alebo MasterCard) alebo v hotovosti. Dopravca Vás vyzve k platbe pri predaní balíka. V prípade, že sa mu nepodarí Vás kontaktovať, nechá Vám v schránke výzvu k vyzdvihnutiu na pobočke. Ak chcete platiť kartou pri prevzatí, prosím opýtajte sa, či má doručovateľ terminál. V prípade platbou v hotovosti si prosím pripravte potrebnú čiastku. 

On-line platba na účet

Platba bankovým prevodom je platba predom. Pri zvolení tejto platobnej metódy vám príde email s inštrukciami pre platbu prevodom na účet, kde sú popísané inštrukcie pre zaplatenie. Pri zvolení tejto platby je potrebné počítať s tým, že začneme objednávku vyskladňovať po pripísaní platby na náš účet (1 až 3 dni). Pri vyplňovaní platby zadajte prosím ako variabilný symbol číslo objednávky

Plabu zo Slovenskej banky pošlite na účet SK66 8330 0000 0028 0177 3483

Eurovú plabu z Českej banky pošlite na účet 2801773483/2010

Platba pri osobnom prevzatí

Pri osobnom odbere môžete zaplatiť priamo pri prevzatí tovaru na pobočke. Zaplatiť môžete v hotovosti alebo platobnou kartou. Príjmame karty Visa a MasterCard.